Przy zamówieniach garaży niestandardowych / spersonalizowanych wymagana jest zaliczka, wpłacona przy zamówieniu w biurze klienta, lub przelewem na konto dostawcy.
Termin realizacji zamówienia ustalany jest indywidualnie podczas rozmowy telefonicznej. Na 7 dni przed przyjazdem do klienta informujemy o tym fakcie telefonicznie.
W sprawach związanych z pozwoleniami na postawienie garażu blaszanego należy kontaktować się bezpośrednio z Urzędem Gminy lub Urzędem Miasta – odpowiednim do miejsca zamieszkania klienta.
Kierunek otwierania drzwi zawsze ustalamy stojąc na zewnątrz garażu. Jeżeli zawiasy znajdują się po lewej stronie – będą to drzwi lewe, a jeżeli po prawej – będę to drzwi prawe. Zasada ta obowiązuje zarówno przy drzwiach otwieranych do wewnątrz jak i na zewnątrz.
Garaże blaszane produkowane przez naszą firmę można zamówić na kilka sposobów: telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt. Można również dokonać zamówienia podczas osobistej wizyty w biurze.
Na nasze garaże udzielamy 12-miesięcznej gwarancji, której podstawą będzie okazanie faktury VAT lub paragonu.
Płatność za garaż realizowana jest gotówkowo i odbywa się bezpośrednio po zakończeniu usługi montażu przez naszych specjalistów.
Kotwiczenie garażu blaszanego to przytwierdzanie całej konstrukcji stalowej do wcześniej przygotowanego przez klientów podłoża
Tak, niezależnie od miejsca w którym stawiana jest konstrukcja. W ten sposób minimalizujemy ryzyko powodowane przykładowo silnym, porywistym wiatrem.
Garaż blaszany mocuje się do podłoża betonowego używając kołków rozporowych do betonu, zwanymi inaczej kołkami sworzniowymi / stalowymi lub pierścieniowymi. Ilość kotew zależy od rozmiarów konstrukcji oraz jakości przygotowanego betonu.
Kotwiczenie nie jest wliczone w cenę garażu i leży po stronie klienta.
Obecnie świadczymy usługi na terenie Polski w promieniu 500 km od siedziby firmy.